Prices...

Preteky sú súčasťou viacerých seriálov. Držitelom licencii ELITE na dlhej trati sa výsledky zarátavaju do UCI MTB Marathon series. Štartujúcim sa automaticky zaratávaju výsledky do Slovenského pohára MTB XCM a Východ MTB Ligy. Vo všetkých kategóriách sa vyhodnocujú prvý traja pretekári/ky resp. prvé 3 tímy. Do súťaže tímov na 50 a 20km trati sa započítava čas 4 najrýchlejších pretekárov/ok z tímu na jednotlivých tratiach. Rozhodujúci je potom súčet týchto časov. Do jedného tímu sa môže prihlásiť ľubovolný počet pretekárov bez rozdielu veku a pohlavia. Všetci ktorí sa prihlásia do súťaže tímov budu štandardne hodnotení aj vrámci svojej kategórie. Špeciálne ceny udeľujeme v kategóriách: miss Singletrack Marathon, najmladší a najstarší účastník, posledný pretekár, najťažší bicykel. Všetci účastníci podujatia sú zaradení do tomboly. Odovzdanie cien je podmienené osobným prevzatím na stupňoch víťazov !

 

Prémie na trati

Prémiu „Kopec Pravdy“  (35.km) získa vyžrebovaný pretekár z pomedzi tých jazdcov ktorí vyšliapu stanovený úsek v sedle bicykla.

Prémiu "Lajoška" ( 7.km ) získa prvý pretekár na tejto prémii v absolutnom poradí zo spoločného štartu 50 a 80 (stredná a dlhá trať).

Podľa pravidiel UCI pre kategoriu C3, prví piati muži a prvých päť žien s licenciou v absolútnom poradí na dlhej trati získajú finančné odmeny následovne:

Finančné odmeny Muži UCI

  • 1.miesto 200 EUR
  • 2.miesto 150 EUR
  • 3.miesto 100 EUR
  • 4.miesto 75 EUR
  • 5.miesto 50 EUR

Finančné odmeny Ženy UCI

  • 1.miesto 200 EUR
  • 2.miesto 150 EUR
  • 3.miesto 100 EUR
  • 4.miesto 75 EUR
  • 5.miesto 50 EUR

Tombola

 Odovzdanie cien je podmienené osobným prevzatím na stupňoch víťazov!!

12. SEPTEMBER 2020

MTB Singletrack Maratón Košice

16. ročník vytrvalostných pretekov na horských bicykloch v oblasti Volovských vrchov a Košických lesov, určený pre vyznávačov horskej cyklistiky, pre milovníkov  lesných chodníkov (singletrackov)  a skutočnej jazdy a radosti z MTB v krásnej prírode na upravených tratiach s výhľadmi na Košice a na Volovské Vrchy. v roku 2019 je podujatie zaradené do svetového kalendára UCI Marathon Series a je tiež finálovým podujatím Slovenského pohára MTB XCM, Východ MTB ligy  a je súčasťou Mountainbike Spirit Tour 2019.

© 2021 All rights reserved to ProSport Team Košice o.z.
We use anonymized cookies to provide you with the best experience from our site and to protect your personal data. By continuing, you allow all cookies to be accepted on the ProSport Team Košice o.z website.. More informations